Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New !

  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! Tokio appartementen bevinden zich op 8 minuten wandelen van het Openbaar Theater van Setagaya en bieden wifi. Het appartement van 15 m² heeft een eersteklas locatie, op een steenworp afstand van de Isemaru Inari Taishin Schrijn.

Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een woonkamer voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en badlakens in de badkamer.

Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartementen zijn met ook een kitchenette ingericht met een eettafel voor self-catering doeleinden.

Dit 1-badkamer appartement is binnen 4 km afstand van het Kunstmuseum Yamatane te vinden. De Moskee van Tokio en Turks Cultureel Centrum ligt op 10-minuten rijden van deze 1-slaapkameraccommodatie. Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement is op een paar stappen verwijderd van Sangen-jaya treinstation gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! Tokio
Liberty House208 /Shibuya 5Min By Train Sangenjaya
Mobiele prijsaanbieding

Liberty House208 /Shibuya 5Min By Train Sangenjaya

7.9
Goed 12 beoordelingen
848 m van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht
10Min Walk Nakameguro Sta, Ikejiri-Ohashi,Sta Queenbed, Switch,Wi-Fi,Pocketwifi
Mobiele prijsaanbieding

10Min Walk Nakameguro Sta, Ikejiri-Ohashi,Sta Queenbed, Switch,Wi-Fi,Pocketwifi

7.6
Goed 84 beoordelingen
2.1 km van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht
-Belmazon Meguro402- 7 Minutes To Shibuya Station
Mobiele prijsaanbieding

-Belmazon Meguro402- 7 Minutes To Shibuya Station

2.4 km van de accommodatie
USD 181 USD 163
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    21 km

    Treinstations

    Sangenjaya Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerM130042662
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement te vinden?
      Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement is in de Setagaya wijk gesitueerd, op 8 minuten wandelen van het Openbaar Theater van Setagaya.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Tokio een bezoek brengt aan het Openbaar Theater van Setagaya (650 m) en de Moskee van Tokio en Turks Cultureel Centrum binnen 3 km afstand van Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement.
    • Hoeveel kost het om bij Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement te verblijven?
      De huurprijs van Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement is $139.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Tokyo Saryo en Nativo restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement?
      Bij Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker en een koelkast.
    • Hoe groot is Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement?
      Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! appartement heeft een totale oppervlakte van 15 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    21 km

    Treinstations

    Sangenjaya Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Alo Bnb 12 - Game Universe - Easy Access To Shibuya - New ! Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten